تعمیر و نگهداری

فرم درخواست تعمیر و نگهداری خط تولید یا قالب

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

 

روش ‌هایی برای درخواست تعمیر و نگهداری قالب در تبریز و همچنین معرفی مکان‌ هایی برای این کار در خدمت شما هستیم. چگونه می ‌توان به ‌طور صحیح از نگهداری یک قالب اطمینان حاصل کرد؟ سوالی است که شاید برای شما هم پیش ‌آمده باشد .

هر چیزی که در اطراف خود مشاهده می ‌کنید برای ساخت نیاز به قالب دارد. یا به‌ بیان‌ دیگر با استفاده از قالب سازی در کارخانه ‌ها ساخته ‌شده است. قالب ‌سازی انواع مختلفی دارد که توضیح آن‌ ها از حوصله این یادداشت خارج است. این یادداشت در مورد تعمیر و نگهداری قالب در تبریز می ‌باشد. اما شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحات دیگر وب سایت هر آنچه که در مورد قالب سازی نیاز دارید اطلاعات کسب کنید.

افزایش کیفیت تولید و کاهش هزینه مالکیت

 

برای افزایش کیفیت تولید و کاهش هزینه مالکیت باید فرآیند نگهداری و تمیزکاری قالب‌ ها را به ‌درستی و به‌ صورت پیوسته انجام دهیم. این ‌موضوع هم به نفع مشتری و هم به نفع تولید کننده است. پس با توجه به این تفاسیر تعمیر و نگهداری قالب در تبریز به یک موضوع مهم و قابل بحث تبدیل می ‌شود. مورد دیگری که باید به آن اشاره کنیم نگهداری و شستشوی قالب ‌ها می باشد. این کار مسئله‌ای زمان ‌بر است هیچ شخصی از انجام شستشوی قالب ‌ها لذت نمی ‌برد . به‌ همین خاطر در کارخانه ‌هایی که میزان درخواست‌ ها زیاد است و مشتری ‌ها برای دریافت سفارشات خود عجله دارند فرایند نگهداری قالب ‌ها مورد توجه قرار نخواهد گرفت. علاوه ‌بر این قضایا انجام فعالیت شستشوی قالب‌ ها و نگهداری آن‌ ها بسیار زمان‌ بر می ‌باشد و باید به‌ صورت دستی و توسط شخصی آموزش ‌دیده به ‌درستی این کار انجام شود. چرا که هر گونه اشتباهی موجب هزینه ‌های اضافه خواهد بود. در هر صورت نگهداری قالب و تعمیر آن در بهترین حالت موجب ایجاد مشکلات و خطاهای جزئی می ‌شود. اما در بدترین حالت این اتفاق باعث می ‌شود تا زود تر از زمان قالب مورد نظرتان کارایی ‌اش را از دست بدهد.

بهترین راه برای حل این مشکل کسب اطلاعات می ‌باشد. افرادی که وظیفه تمیزکاری و نگهداری قالب ‌ها را برعهده دارند افراد با تجربه باید باشند و وقت انجام تمیزکاری را داشته باشند. چرا که تمیزکاری قالب نیاز به ساعت ‌ها زمان دارد. اگر قالبی که می‌ خواهید تمیز کنید پیچیده باشد باعث طولانی ‌تر شدن پروسه تولید می‌ شود. با این اتفاق کارها عقب خواهند افتاد و چه ‌بسا موجب ضرر و زیان به خط تولید شما گردد.

درخواست تعمیر و نگهداری با استفاده از نرم افزار

یک قالب در طول عمر خودش می ‌تواند میلیون‌ها محصول را تولید کند. هر چقدر قالب برای تعمیر و نظافت بیشتر منتظر بماند بیشتر از همیشه تولیدات تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. آن‌ چیزی که صرف می‌ شود زمان است و زمان یک نوع صرف هزینه است. برای حل این مسائل می‌ توان یک نرم‌ا فزار مناسب انتخاب کرد. نگهداری از قالب با استفاده از نرم افزار به سازندگان قالب کمک می کند که اقدامات نگهداری از قالب را به‌ صورت مستقل پیاده‌ سازی کنند. با استفاده از این نرم‌ افزارها شرکت‌ ها با در دست داشتن گزارش‌ های تصویری قدم به قدم از فرآیند را جهت نگهداری قالب و برای حفظ سلامت و امنیت تولید کننده خواهند داشت. موضوعی که باید مورد توجه تولیدکنندگان قرار بگیرد این است که هنگامی ‌که بحث از نگهداری پیش می ‌آید باید به جزئیات اهمیت زیادی بدهید. استفاده از ابزار ساینده و ابزاری که مناسب نگهداری از قالب نیستند می‌ توانند به صفحات و قالب ‌های تولید شده توسط شما، آسیب وارد کنند.

 از جمله مواردی که در درخواست تعمیر و نگهداری قالب باید مورد توجه قرار بگیرند عبارت‌ اند از:

درجه سختی فرآیند

میزان زمانی‌ که طول می‌ کشد تا عملیات تمام شود.

محصولات مناسب که مسئول بخش نگهداری نیاز دارد

و …

اما تنها کاربرد این نرم ‌افزارها بر خلاف تصور افراد، ایجاد اسناد و مدارک به تنهایی نیست. بلکه می ‌توان با استفاده از آن ‌ها یک سیستم ارتباطی گسترده نیز ایجاد کرد. یعنی سیستم انتقال تجربیات افراد با تجربه به افراد مبتدی . با این کار حتی اگر افرادی که با تجربه هستند درگیر انجام کارهای خود باشند و وقت کافی نداشته باشند با نظرات و پیشنهادهایی که ثبت کرده‌ اند می‌توانند به‌ عنوان یک منبع برای افرادی که دارای تجربه کمتری هستند مناسب باشد.

 

هم چنین شما نیاز نیست که فرد با تجربه ای استخدام کنید تا بر این کار نظارت داشته باشد. خود سیستم ‌های نرم‌ افزاری قادر به انجام نظارت بر روی کار هستند. هنگامی‌ که گزارش توسط نرم‌ افزار نوشته شد می ‌توانید آن را در اختیار افرادی که می ‌خواهید قرارداده و همچنین می‌ توانید دستورالعمل را به‌ صورت چاپ ‌شده در اختیار همه قرار دهید. همچنین این نرم ‌افزارها اطلاعات را به ‌صورت لحظه‌ ای روی موبایل هر کسی که می ‌خواهید ارسال می‌ کنند. با این کار شما در هر لحظه و هر جایی‌ که بودید می ‌توانید به انجام صحیح این فرآیند نظارت کنید.

درخواست تعمیر و نگهداری قالب در تبریز

 

اگر شما علم داشته باشید به‌ معنای داشتن قدرت در وجودتان تعبیر می شود. شما می ‌توانید با مطالعه کافی و داشتن تجربه در این کار و  با استفاده از دستورالعمل ‌هایی که وجود دارد راه‌ حل تعمیر و نگهداری قالب در تبریز را به‌ صورت صحیح پیدا کنید و بدون آسیب رساندن به عمر قالب از آن نگهداری کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید. با یاری افراد با تجربه و طراحان قالب می‌ شود اطلاعاتی تولید کرد که مورد استفاده همگی قرار بگیرند. این اتفاق موجب می ‌شود تا کارگاه یا کارخانه شما به‌ صورت یکنواخت و به‌ صورت ایمن و با سوددهی بیشتر به کار خود ادامه دهد.

این یادداشت از طرف گروه فنی ‌مهندسی استوک پلاست و شرکت آذر اندیشان خدمت شما ارائه گردید.مجموعه ما با تلاش شبانه روزی و با هدف جلب رضایت شما عزیزان همواره تلاش می کند تا مطالب مفیدی در اختیار شما قرار گیرد. امید است تا خواندن این مقاله برای شما مفید بوده باشد. لطفاً در نظرات سایت ما را همراهی بفرمایید.