انواع دستگاه تزریق پلاستیک برای خط تولید

دستگاه تزریق پلاستیک

آنچه در این مطلب می خوانید:

نحوه ی کارکرد انواع دستگاه تزریق پلاستیک

امروزه یکی از ابزار های صنعتی بسیار مهم در میان دستگاه های ساخته شده برای این منظور دستگاه تزریق پلاستیک می باشد. انواع دستگاه تزریق پلاستیک در داخل کشور موجود می باشد که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند و در نوع خود بسیار کارکرد جذاب و همچنین ویژگی های بسیار خارق العاده ای دارند که برای کاربران به شدت مورد اهمیت است.

در انواع دستگاه تزریق پلاستیک می توان لبه های دستگاه قالب گیری را به حالت عمودی و همچنین افقی بست. باید ذکر گردد که اغلب دستگاه ها در این زمینه به صورت افقی بسته می شوند.

نکته ای که وجود دارد این است که انواع دستگاه تزریق پلاستیک در پاره ای از موارد همانند قالب ریزی و همچنین ساخت برخی سازه ها می بایست به صورت عمودی بسته شوند که در نوع خود جالب است، چرا که در این حالت دستگاه می تواند از جاذبه ی زمین استفاده کند و گفتنی است که برخی دستگاه های عمودی نیازی به این که قالب بسته شود ندارند.

برای بستن قالب روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن به نوبه ی خود بسیار عالی می باشند و افراد و کاربران از این روش ها استفاده های بسیار بهینه ای دارند. برای بستن این قالب ها می توان از گیره ها سنتی بهره برد و در کنار آن امروزه از گیره های مغناطیسی و همچنین گیره های هیدرولیکی در انواع دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می کنند و کار خود را انجام می دهند

دستگاه تزریق پلاستیک بطری

گیره های سنتی معمولا سرعت کارکرد را تا حدی پایین می آورند و در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که نیازی به سرعت عملکرد نباشد، اما گیره های مغناطیسی و همچنین گیره های هیدرولیکی در مواردی که به عوض کردن سریع ابزار نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار نتیجه بخش است و کاربران در هنگام چنین مواقعی معمولا از این نوع گیره ها رضایت دارند.

انواع دستگاه تزریق معمولا به دو بخش تقسیم می گردد و ساز و کار آن بسته به همین دو بخش می باشد. اولین بخش از دستگاه های تزریق پلاستیک بخش گیره نام دارد و دومین بخش از انواع دستگاه تزریق پلاستیک بخش تزریق آن می باشد. بخش گیره وظیفه ی باز کردن و بستن قالب و همچنین خارج کردن محصولات را بر عهده دارد.

خواندن
چگونگی راه اندازی خط تولید کرم تیوپی آرایشی

برای باز کردن و همچنین بستن قالب دو حالت وجود دارد که انجام می گردد، اولین حالت به شکل دستی می باشد و دومین حالت به این صورت است که یک سیلندر هیدرولیکی باز و بسته می گردد و انجام به کار به صورت اتوماتیک و همچنین بدون دخالت انسان صورت می گیرد و به این ترتیب ماهیت این دستگاه یعنی ماشینی بودن آن در این زمینه آشکار می گردد.

انواع دستگاه تزریق پلاستیک در کشور در برند های مختلف و ویژگی های منحصر به فرد

انواع دستگاه تزریق پلاستیک در کشور موجود می باشد و افراد با توجه به نیاز خود می توانند به شیوه های مختلفی این دستگاه ها را خریداری نمایند و از آن ها در راستای راه اندازی کسب و کار خود و همچنین کسب درآمد استفاده نمایند. گفتنی است که می توان این دستگاه ها را از طریق نمایندگی و همچنین شرکت های تولید کننده خریداری نمود.

دستگاه تزریق پلاستیک و اجزای آن

اولین موردی که می بایست ذکر گردد دستگاه تزریق پلاستیک 100 گرمی نام دارد. این دستگاه می تواند برای کاربران خود ظروف پلاستیک کوچک را تولید کند. از جمله تولیدات این دستگاه درب دبه و قاشق و چنگال یک بار مصرف است. به این نوع دستگاه ها در اصطلاح دستگاه  100 تنی نیز گفته می باشد و در صورت برخورد با این اسم به هیچ عنوان تعجب نکنید.

دستگاه بعدی دستگاه 150 گرمی تزریق پلاستیک نام دارد که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارای می باشد. این دستگاه تزریق پلاستیک می تواند برای کاربران خود تولیدات پلاستیکی کوچک را به نحو احسن انجام دهد. از جمله محصولات تولیدی توسط این دستگاه درب بطری و درب دبه ی پلاستیکی و در کنار آن قطعه های صنعتی است.

مورد بعدی که می بایست در ارتباط با انواع دستگاه تزریق پلاستیک معرفی گردد دستگاه تزریق پلاستیک 200 گرم است. این دستگاه به صورت نو و دست دوم در بازار موجود می باشد و افراد می توانند به راحتی این دستگاه را با قیمت بسیار مناسبی خریداری نمایند.

از جمله تولیدات این دستگاه نیز عبارت است از: درب سطل زباله پدالی، سبد های کوچک و دیگر ظروف پلاستیکی . نکته ای که می توان درباره ی این دستگاه ذکر کرد این است که قدرت گیره ی دستگاه فوق در حدود 160 تن می باشد.

خواندن
خط تولید لوازم پزشکی و راه اندازی آن

 

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک در کشور چقدر می باشد؟ و آیا این دستگاه ها ارزش خرید دارند؟

قیمت دستگاه های تزریق پلاستیک با توجه به برخی موارد منحصر به فرد می باشد و نمی توان در ارتباط با قیمت دقیق آن ها ارائه ی دقیقی داشت. برای مثال یکی از نکاتی که سبب منحصر به فرد شدن قیمت این دستگاه ها می گردد یکسان نبودن ویژگی آن ها و همچنین برند های مختلفی که این دستگاه ها را طراحی و تولید و عرضه می کند می باشد.

مورد بعدی که در کل کشور و برای اکثر دستگاه ها می باشد مسئله ی قیمت ارز می باشد. با توجه به این که کشورمان از ثبات اقتصادی برخوردار نمی باشد قیمت ارز هر روز و هر لحظه در حال نوسان است و این موضوع برای اجناس وارداتی و همچنین دستگاه هایی که ساخت آن ها نیاز به مواد اولیه ی وارداتی و یا قطعات وارداتی دارد مشکل ساز شده است.

اطلاعات تکمیلی:

مورد بعدی هم که می بایست به آن پاسخ داد در ارتباط با ارزش خرید دستگاه های است. در صورتی که از این دستگاه ها در یک مجموعه ی منضبط که دارای نظم و قوانین به خصوصی است استفاده شود و یک فرد دارای مهارت و دانش در راس کار ها انجام به کار نماید قطعا این دستگاه ها می تواند برای افراد ارزشمند ظاهر شده و برای آن ها درآمد بسیار خوبی را به بار بیاورد.

شما برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک نو و کاکرده میتوانید با تیم حرفه ای استوک پلاست هماهنگ بشید تا هر دستگاهی رو در هر تناژ برای شما در کمترین زمان فراهم آورند . دستگاه های تزریق پلاستیک با قیمت بالایی که که دارند معمولا بهتر است که دنبال دستگاه های کارکرده باشید چون از نظر قیمتی اختلاف خیلی زیادی دارند و دستگاه های کارکرده خیلی به صرفه تر هستند . که استوک پلاست به دلیل در ارتباط بودن با بیش 3000 هزار کارخانه دار و تولید کننده می تواند بهترین پیشنهاد را به شما بدهد .

 

دستگاه تزریق پلاستیک آب معدنی

جدیدترین مقالات

جدیدترین قالب های آماده

دسته بندی محصولات

1 دیدگاه دربارهٔ «انواع دستگاه تزریق پلاستیک برای خط تولید»

  1. بازتاب: تولید دستگاه های تزریق پلاستیک و بادی به چه صورت است ؟ | استوک پلاست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *